Adsense Hesap Alım / Satım

Sizde adsense hesabı satmak yada almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Adsense hesap satışı yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan formu doldurarak hesabınız hakkında bilgi vermenizi rica ederiz.

Adsense Nedir?

Google AdSense, bloglar, web siteleri veya YouTube videoları gibi içeriklerden para kazanmak için kullanabileceğiniz bir reklam programıdır . Müşteriler bunun aracılığıyla reklam yapmak için ödeme yapar ve siz de sitenizde veya kanalınızda reklam barındırarak bu gelirin bir kısmını alırsınız. AdSense’e kaydolmak ücretsizdir.

AdSense nasıl çalışır?

İlk olarak, Google’ın web sitenizi onaylaması gerekir. Google, metriklerini onay için açıklamaz. Ancak siteniz benzersiz içeriğe sahipse ve AdSense’in politikalarına uyuyorsa , başvurabilirsiniz. En az 18 yaşında olmalısınız.

Onaylandıktan sonra, sitenizde reklamların görünmesini sağlayabilirsiniz. Hangi tür reklamların yayınlanacağını ve sayfanın neresinde görüneceklerini seçebilirsiniz. Ancak sitenizde görünen şirketler, orada olma hakları için teklif veriyor.

AdSense, reklamverenlerinin içeriğinize ve reklamlarına ziyaretçilerden tıklama alma olasılıklarına göre web sitenizde yer kapmak için rekabet etmesine olanak tanır. Google, ikincisini reklamverenin “kalite puanı” aracılığıyla belirler. Burada iki faktör rol oynuyor. Biri, tıklama oranı veya TO’dur. Bu, Google’ın sitenizi ziyaret edenlerin reklamlara tıklayacağını düşündüğü yüzdesidir.

Diğeri, Google’ın “reklamı görüntülemeden kullanıcı deneyiminin kalitesini etkileyen faktörler” olarak adlandırdığı bir gruptur. Google bunların ne olduğunu açıklamaz, ancak yardım sitesine göre reklamın alaka düzeyi ve açılış sayfası deneyimi çok önemlidir.

Adsense Hesap Alımı

Eğer satılık adsense hesabı arıyorsanız lütfen aşağıda bulunan whatsapp butonunu kullanarak bizimle iletişime geçip teklifinizi iletiniz. Elimizde bulunan adsense hesaplarının satışını yapmaktayız ve bu konuda sizinle de anlaşabiliriz.

Adsense hesabına ne kadar veriyoruz?

Hesaplarınızın incelemesini yapıyoruz ve eğer hesabınız kriterlerimizi karşılıyor ise 2000 tl ile 4000 tl aralığında bir ücretlendirme ile satın alabiliriz.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz?

Hesabınızın inceleme işlemlerini tamamladıktan sonra uygun fiyat teklifimizi iletiriz. Anlaşma sağlanması halinde ise aynı gün içinde hesap devri ve istediğiniz herhangi bir yöntem ile ödemeniz yapılır.

Konu Anlatımı