Anıl Diricanlı Kimdir? Yaşı Kaç

Anıl Diricanlı Kimdir? Yaşı Kaç

Kasım 27, 2020 0 Yazar: Konu Anlatımı Admin

Anıl Diricanlı’yı ne kadar tanıyorsun, yaşı kaç, boyu kaç, sevgilisi var mı? Bu soruların cevapları bu içerikte yer alıyor hadi Anıl Diricanlı’yı tanıyalım.

Tiktok fenomeni Anıl Diricanlı çoğunlukla Eylem Şahin ile birlikte eğlenceli videolar ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Genç fenomen dış görünüşü ve eğlenceli tavırları ile TikTok’ta büyük bir fan kitlesine ulaştı. Anıl Diricanlı’nın TikTok hesabında 708.3K takipçisi ve 29M beğenisi bulunmakta.

Anıl Diricanlı Kimdir? Biyografisi

Anıl Diricanlı İnstagram hesabından story ile duyurduğu 6 Ocak 2020 tarihli doğum günü kutlamasında 21 yaşına bastığını ilan etti. Ankara doğumlu Anıl Diricanlı hala Ankara Keçiören’de çalışmalarını ve yaşamını devam ettirmektedir. Anıl Diricanlı’nın annesi de TikTok videoları ile göz önünde kendisini @elvinsuübya kullanıcı adı ile bulabilirsiniz.

Anıl Diricanlı Kaç Yaşında?

Yukarıda da belirttiğim üzere Anıl Diricanlı, İnstagram hesabından yapmış olduğu story ile yaşını duyurmuştur. Kendisi 6 ocak 1999 doğumlu ve 2021 yılı itibarı ile 22 yaşındadır.

Anıl Diricanlı Boy ve Kilosu

Kendisi boyu ve kilosu hakkında net bilgiler paylaşmamış olduğu için bu konuda bilgi veremeyeceğim ancak bu bilgilere ulaşınca doğrudan burada paylaşmış olacağım.

Anıl Diricanlı Burcu

6 Ocak doğumlu olan Anıl Diricanlı Oğlak burcundadır. Oğlak burcu erkekleri güçlü, yakışıklı ve özgüvenli yapıları ile dikkatleri üzerlerine çekmek gibi özelliklere sahiptirler.

Anıl Diricanlı Sevgilisi

Sevgilisi hakkında bir bilgilendirme yapamıyoruz şimdilik ancak bu konuda net bir bilgiye ulaşınca kesinlikle burada yer alacaktır. Eğer bu konuda bilginiz var ise lütfen yoruma yazarak bu konuya eklenmesini sağlayın.

Anıl Diricanlı ve Eylem Şahin

Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı birbirleri ile takipçilerine çok keyifli anlar yaşatacak videolar çekiyorlar. Kendilerini takip ederek bu videoları izlemenizi öneririm.

Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı videoları

@anildiricanli

@eylemsahin ile düet yapın BAŞIMIZ SAĞOLSUN MEKANI CENNET OLSUN 😪 ( güçlü kızımızı kaybettik ) çok üzgünüz 😪 @ayyucecinar #ayyüceçınar

♬ Ayyüzlüm – Mustafa Başyiğit
@anildiricanli

Sizce telefon nerede ? 😂✅ @eylemsahin #eyan #adfc

♬ sevgilim arıyor seri – Göz11tv

Anıl Diricanlı Sosyal Medya Hesapları

Anıl Diricanlı’ya ait aktif sosyal medya hesapları aşağıda listelenmiştir.