Ceren Yaldız Kimdir? Hayat Hikayesi

11.09.2020
481
Ceren Yaldız Kimdir? Hayat Hikayesi

Ceren Yaldız, hepimizin yakından tanıdığı sempatisi ile kendine hayran bırakan TikTok fenomeni. Kendisini yakından tanıyoruz ancak hakkında neler biliyoruz acaba? Ceren Yaldız hakkında fazla bilgi sahibi olmayanlardansanız bunu dert etmeyin. Yazının devamında kendisinin boyu, kilosu, memleketi, ailesi hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bununla kalmayacağım tabiki en sevdiği şarkıdan, tuttuğu takıma, en sevdiği yemekten sevgilisine kadar bütün bilinmeyenleri öğrenmiş olacaksınız.

Ceren Yaldız, TikTok videoları çekerek popüler olmuş ve sonrasında fenomen olmanın tadına varmıştır. TikTok serüveninin başlarında kendisine robot benzetmesi yapılmış ancak sonrasında çektiği vlog ve videolar ile insanların sempatisini kazanmıştır.

Ceren Yaldız Kimdir?

Ceren Yaldız, mensubu olduğu Yaldız ailesinin tek çocuğu olarak 7 şubat 2002 tarihinde dünyaya gelmiş ve 2,5 yaşındayken babasını kaybetmiştir. Babasını neden kaybetti bilemeyiz. Babasız yaşamanın zorluklarını yaşamış olan Ceren, TikTok serüvenine başlamış ve hayat dolu yapısı ve enrjisi ile insanların kısa sürede ilgisini çekmeyi sevgisini kazanmayı başarmıştır. Daha sonra YouTube serüvenine başlayan güzel fenomen makyaj ve vlog çekimleri ile takipçi ve popüleritesini arttırmıştır. Ceren Yaldız TikTok serüvenine en çok izlenen TikToker olarak ödüller de eklemiştir. TikTok ve YouTube haricinde İnstagramda da ilgi çekici paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Güzel fenomenin akti olarak paylaşım yaptığı sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili Konu  Mehmet Tevfik (Bilge) Bey Kimdir? Hayatı

Ceren Yaldız’ın Künyesi

 • Gerçek Adı: Ceren Yaldız
 • Doğum Tarihi: 7 Şubat 2002
 • Doğum Yeri: Bursalı
 • Boyu: 1.68 cm
 • Kilosu: 52 kg
 • Burcu: Kova
 • Eğitimi: Lise
 • Medeni Hali: Bekar
 • Mesleği: Sosyal Medya Fenomeni

Aşk Hayatı (CEKÜ Neden Bitti?)

Bir başka TikTok fenomeni Kürşat Juan ile aşk yaşamış ve takipçileri tarafından çok yakıştırılmışlardı. Ancak bu birliktelik Ceren ve Kürşat tarafından bitirilmiş olsada onların birlikteliğini çok beğenen takipçileri tarafından bitirilmiş gibi görünmüyor. Takipçileri tarafından CEKÜ olarak adlandırılan bu birlikteliğin bitiş nedeni konusunda iki tarafta kayda değer bir açıklama yapmıyor. Ancak aşağıda CEKÜ bitti mi, CEKÜ neden bitti? gibi sorulara Kürşat Juan tarafından verilen yanıtların bulunduğu videoya bakabilirsiniz.

CEKÜ Neden Bitti?

Ceren’in Annesi Hakkında Bilgiler

Ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Ceren Yaldız, babasını erken yaşta kaybetmiş ve annesiyle yaşamaya başlamıştır. Bursa’da yaşayan Yaldız, TikTok, Youtube ve Instagram’da popülerlik kazandıktan sonra Bursa’dan İstanbul’a 2019 yılında taşındı. Bir çok hayranı olan Ceren Yaldız’ın annesi çok merak edildi ve hayranları onu görmek istediler. Evet, Ceren Yaldız annesiyle bir Tik Tok videosu çekti. Aşağıda annesiyle birlikte bir fotoğrafı var.

İlgili Konu  Ertuğrul Gazi Kimdir? Hayatı
Ceren Yaldız ve Annesi
Ceren Yaldız ve Annesi

Eski Hali

Ceren Yaldız hakkında bir diğer merak konusu güzel fenomenin eski halinin nasıl olduğu konusudur. Bu konuda araştırma yaparken çok zorlandım diyemem. Kendisi eski (Küçüklük) halini ifşa ettiği bir video yayınladı. Videoyu izlemek isterseniz aşağıda bulunuyor ayrıca eski resimlerine bakmak isterseniz buyurun.

Ceren Yaldız’ın Eski Halleri

Ceren Yaldız Hakkında Merak Edilenler

Ünlü fenomenin hayatı o kadar fazla göz önünde ki sevenleri tarafından sürekli araştırılıyor ve sürekli merak ediliyor. Öyle ki boyu, kilosu, göz rengi, burun estetiği, sevgilisi, annesi, babası, kardeşi ve daha bir çok bilgi araştırılıyor. Fenomen olmak zor iş 🙂

Bu kısımda tam olarak bu araştırılan bilgilere yanıt vermeye çalışacağım.

 1. Boyu Kaç?

  Ceren Yaldız’ın boyu 1.68 cm’dir.

 2. Eğitimi Nedir? Okuyor mu?

  Ceren Yaldız, liseden mezun oldu ve lisans eğitimine devam ediyor. Bir yıl sınıfta kalan Ceren Yaldız daha sonra radyo ve televizyona geçti, ancak oda yarım kaldı. Şu anda açıktan okumaya devam ediyor.

 3. Hangi Burç?

  7 Şubat 2002 yılında doğan Ceren Yaldız Kova burcuna sahiptir.

 4. Doğum Tarihi, Yaşı Kaç?

  Daha yeni reşit olan Ceren 7 Şubat 2002 yılında doğmuş ve şuan 18 yaşındadır.

 5. Nerede Oturuyor?

  Kendisi doğma büyüme Bursalıdır ancak şimdilerde İstanbul’da ikamet etmektedir.

 6. Telefon Numarası konusu

  Her fenomenin olduğu gibi Ceren Yaldız’ın da telefon numarası araştırılıyor. Bende buradan o telefon numarasını araştıranlara sormak istiyorum. “Ceren Yaldız’ın numarasını bulunca arayıp ne diyeceksiniz?” Yada “Whatsapp numarasına ne yazacaksınız?” Lütfen yorumlara yazın…

 7. Aslen Nereli?

  Ceren şu anda İstanbul’da çalışmalarına devam ediyor ancak aslen Bursalıdır.

 8. Sigara İçiyor mu?

  Ceren, aşağıda ki videosunda”Bağımlısı olduğun bir şey var mı?” Sorusuna kahve ve çikolata bağımlısı olduğunu söyledi. Buradan yola çıkarak sigara kullanmadığını söyleyebilirim.

Ceren Yaldız hakkında çok daha fazlasını merak ettiğinizi biliyor ve tahmin ediyorum. Bu nedenle ünlü fenomen hakkında merak edilen bir çok soruya cevap verdiği soru cevap videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

Bu arada Ceren hakkında ki fikirlerinizi de merak ediyoruz. Lütfen yorumlarda fikirlerinizi bize iletin…

Ceren Yaldız Soru Cevap

Ceren Yaldız hakkındatüm bilgiler bizim ve onun takipçileri için önemli. Bu nedenle bildiğiniz farklı özellikleri var ise lütfen onları yoruma bırakınız…

YAZAR BİLGİSİ
Recep Bayoğlu
Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz önemli, lütfen yorum yapın.x
()
x