Emir İshak Duran Kimdir?

29.09.2022
Emir İshak Duran Kimdir?

TRT 15 Temmuz Bayrak ve Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. reklamları ile tanıdığımız Emir İshak Duran, son dönemde rol aldığı diziler ile birlikte daha fazla merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. Kariyer basamaklarını tırmanmaya devam eden çocuk oyuncu Kırmızı Oda dizisinde aldığı rolün ardından en son Gönül Dağı dizisi ile karşımıza çıktı. Bu içerik sizlere Emir İshak Duran hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını vermek amacı ile özenle hazırlanmıştır. İyi Okumalar.

Emir İshak Duran Kimdir? 1

Emir İshak Duran Kimdir?

Çocuk oyuncu olarak bir reklam ile başlayıp belki kendisinin dahi beklemediği bir hızla büyüyen Emir İshak Duran’ın biyografik bilgilerine aşağıdaki tablodan göz atabilirsiniz.

İlgili Konu  Mohamed Ramadan Kimdir? Hayatı
✅ Gerçek AdıEmir İshak Duran
✅ Doğum Tarihi9 Şubat 2012 (10 yaşında)
✅ BurçKova
✅ Boy1.35 cm
✅ Kilo32 kg
✅ Göz RengiEla
✅ Saç RengiKumral
✅ Eğitimİlk Okul Öğrencisi
✅ Medeni HaliBekar
✅ NereliBalıkesir
✅ MeslekOyuncu
✅ Doğum YeriBalıkesir
Emir İshak Duran Biyografisi

Emir İshak Duran Resimleri

  • Emir İshak Duran
  • Emir İshak Duran
  • Emir İshak Duran

Emir İshak Duran Hangi Dizilerde Oynadı?

Bu muhteşem çocuk ilk olarak yukarıda da belirttiğim gibi TRT 15 Temmuz Bayrak reklamında bir futbolcunun küçüklüğü rolünde oynadı. Daha sonrasında ise Ziraat Gayri menkul yatırım Ortaklığı A.Ş. reklamında yer aldı. Bu iki reklam filminde gösterdiği başarı ona mükemmel bir kariyerin ilk adımı olmuştu.

İlgili Konu  Ali Kuşçu Kimdir? Eserleri ve Buluşları

  • Gönül Dağı Dizisi: 17 Ekim 2020’de ilk bölümü yayınlanmış ve 2 sezon 65 bölüm süren dizide Ramazan Karakteri ile rol aldı.
  • Kırmızı Oda Dizisi: Binnur Kaya’nın başrolünü oynadığı dizide Süleyman karakteri ile 2 sezon yer aldı.

Emir İshak Duran hakkında detaylı bilgilere yer verdiğimiz içeriğimizi beğendiyseniz, yorum yapmayı ve içeriği kendi sosyal ağlarınızda paylaşmayı unutmayınız. Kalın sağlıcakla.

Konu hakkında sizin fikriniz nedir. Hemen görüşlerinizi iletmek için  Yorum Yap butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Konu Anlatımı'na destek olmak isterseniz bu içeriği sosyal medya ağınızda paylaşabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.