Eylem Şahin Kaç Yaşında Sorunsalı

Eylem Şahin Kaç Yaşında Sorunsalı

Aralık 14, 2020 0 Yazar: Konu Anlatımı Admin

Son dönemlerin başarılı fenomenlerinden Eylem Şahin hakkında takipçileri çok fazla sorular soruyorlar. En çok merak edilen soru ise “Eylem Şahin Kaç Yaşında” sorusu olmuş durumda. Peki neden bu konu bu kadar merak ediliyor dersiniz. Açıklayalım; Eylem Şahin, güzelliği ile göz dolduran ve en önemlisi de yaşını göstermeyen bir bayan. Birde üstüne fenomen olunca bir çok seveni tarafından yaşından boyuna her şeyi merak konusu oluyor ve bu gayet doğal bir durum.

Sonuçta “Seven sevdiğini merak eder” sözünden yola çıkarak takipçilerinin bu merakına hak veriyor ve onlara Eylem Şahin’in yaşı hakkında önemli bilgiler (Tüyolar) vereceğim. Şimdi ilk bilmemiz gereken şey neden bu kadar sorulmasına ve araştırılmasına rağmen Eylem Şahin yaşını açıklamıyor? dersiniz.

Eylem Şahin Neden Yaşını Açıklamıyor?

Fenomenliğin en önemli kurallarından bir tanesidir bu “merak uyandırmak”. Eğer insanlar sizin hakkınızda herhangi bir konuyu merak ediyor ise o konuyu sizin adınız ile ararlar ve adınız internet ortamında ne kadar sık geçerse o kadar hızlı büyürsünüz. Eylem Şahin ise bu şansı yaşı ile yakaladı ve insanlar gerçekten çok fazla meraktalar, hal böyle olunca bu durumun Eylem Şahin’in ne kadar işine geldiğini az çok hayal edebilirsiniz.

Buraya kadar her şey kafanızda oturdu ise sizde anlamış olmalısınız ki Eylem hanım yaşını daha uzun bir süre açıklamayacaktır. Peki bir insanın yaşını öğrenmek için illa kendisinin söylemesi mi gerekir. Bunun başka bir yolu yok mu? Tabi ki var…

İnternet ortamında ve mobil platformlarda yaş tahmini yapan bir çok uygulama bulunuyor nitekim buna benzer bir yaş testi Eylem Şahin için de yapılmış “Burada” bu teste göre 26 ile 30 yaş arası olduğu belirlenmiş ve bu sonuç doğru. Tabi sevenleri bununla tatmin olmayacaktır buna eminim ve şöyle de bir detay vereyim sizlere esasen çok fazla insanların herhangi bir bilgilerini merak eden birisi değilim ancak bu içerik için araştırma yaparken bende merak ettim ve içeriğime eklemek üzere kendisinin yaşını daha farklı platformlarda araştırdım ve buldum mu? Tabii ki buldum.

İçeriğimi yazarken de eklemekten çekindim neden mi? Eylem Şahin kendisi yaşını açıklamayı bilmiyor mu? Biliyor. Peki onun açıklamadığı bir bilgiyi ben açıklarsam onun bu konuda ki planlarını bozmuş olmaz mıyız? Oluruz. Bu nedenle belli bir vakte kadar bu bilgiyi açıklamayı düşünmüyorum.