Eylem Şahin Kimdir? Kaç Yaşında Açıkladık

26.09.2022
Eylem Şahin Kimdir? Kaç Yaşında Açıkladık

TikTok fenomeni Eylem Şahin hakkında tüm merak ettiklerinizi bir içerik ile size sunacağım desem inanır mısınız? Bildiğiniz gibi bir süredir TikTok uygulaması ile ünlenen ve birçok insanın sevgilisi haline gelen fenomenlerin biyografi bilgilerini derliyoruz. Eylem Şahin ise bu yazının konusu, kendisi hakkında merak edilen yaşı, boyu, sevgilisi ve ailesi gibi konularda detaylı bilgileri araştırdım. Eylem Şahin kimdir, nerelidir, nasıl fenomen oldu v.b bir çok soruya kısaca cevap vermeye çalışacağım.

Eylem Şahin Kimdir? Kaç Yaşında Açıkladık 1
✅ Gerçek AdıEylem Şahin
✅ Doğum Tarihi17 Kasım 1987 (35 yaşında)
✅ BurçAkrep
✅ Boy1.65 cm
✅ Kilo52 kg
✅ Göz RengiEla
✅ Saç RengiSiyah
✅ EğitimLise
✅ Medeni HaliBekar
✅ NereliAnkara
✅ MeslekFenomen – Tiktoker – Youtuber
✅ Doğum YeriAnkara
Eylem Şahin Hakkında Herşey

Eylem Şahin Kimdir? ( Hayatı )

En kısa anlatımla Eylem Şahin, eğitim hayatını da sürdürdüğü Ankara’da 17 Kasım 1987 yılında doğup büyümüş ve 2019 yılı itibarı ile tamamen tesadüfen TikTok ile tanışmıştır. Sonrasında uzun süre TikTok videolarına devam etmiş ve popüleritesinin artması ile birlikte YouTube ve İnstagram gibi platformlarda da sevenlerinin karşısına geçmiştir. Hala başarılı bir şekilde devam ettirdiği sosyal medya çalışmalarına aşağıda ki bağlantılardan göz atabilirsiniz.

İlgili Konu  Prof. Dr. Nermi Uygur Kimdir? Eserleri

Sosyal Medya Hesapları

Eylem Şahin İnstagramEylem Şahin YouTubeEylem Şahin TikTok
Eylem Şahin’in Resmi Sosyal Medya Hesapları

Eylem Şahin’e ait sosyal medya hesapları yukarıdaki gibidir kendisi hakkında tanıtıcı videolarına göz atmak için bu hesapları takip edebilirsiniz. Özellikle TikTok ve İnstagram hesapları şu anlık daha aktif kullanılıyor ancak YouTube kanalı içinde kısa sürede kaliteli video çalışmaları gelecektir.

Eylem Şahin Sosyal Medya Hesapları
Eylem Şahin Sosyal Medya Hesapları

Eylem Şahin Kaç Yaşında

Güzel fenomen yukarıda izlediğiniz YouTube videosunda kendisi hakkında soru cevap yapmış ve sorulara cevap vermiştir. Takipçilerinin en çok sorduğu sorulardan biri sevgilin var mı diğeri ise kaç yaşındasın oldu ancak kendisi bu soruları net cevaplamaktan kaçındı.

Eylem Şahin 17 Kasım 1987doğumlu ve şu anda 2022 yılı itibarı ile 35 yaşındadır. Bunun haricinde kendisinin 20 yaşında olduğunu yazan bazı siteler var. Ancak bu bilgi doğru değil yukarıda vermiş olduğum yaş bilgisini neye dayanarak verdiğim ise aşağıda yazıyor.

İlgili Konu  Ömer Hayyam kimdir? Eserleri Nelerdir?

Eylem Şahin’in Kesin Yaşı

Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı birlikte bir video yayınladılar ve videoda doğruluk ve cesaret oynadılar ve geçen 28 dakika içinde Eylem Şahin’e sorulan doğum tarihin nedir sorusuna cevap geldi ve bu tartışma son buldu, ilgili video aşağıda.

Eylem Şahin kesin olarak şu anda 35 yaşında ve gerçekten yaşını göstermiyor. Artık net olarak 35 yaşında olduğunu söyleyebiliriz.


Eylem Şahin Resimleri

 • Eylem Şahin
 • Eylem Şahin
 • Eylem Şahin
 • Eylem Şahin
 • Eylem Şahin

Boy ve Kilosu Nedir?

Videolarında dikkat çeken fiziği ile birlikte boyu ve kilosu çok fazla merak konusu olan Eylem Şahin, 1,65 boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Aşağıda kendi videosunda yapmış olduğu soru cevap uygulamasında sorulan sorular ve cevaplarını bulabilirsiniz.

Eylem Şahin hakkında kısa bilgiler

Eylem Şahin TikTok'a Nasıl Başladı?

İş yerinde YouTube videolarında gezinirken sürekli önüne çıkan TikTok reklamları sonrasında TikTok'a giriş yapmış ve o günden sonra TikTok videoları çekmeyi hiç bırakmamış bugün ki ününe kavuşmuştur.

TikTok'ta kavga ettiği birileri var mı?

Eylem Şahin TikTok'ta kimse ile kavga etmediğini ama bazı insanların onunla kavga etmek için çaba sarf ettiklerini belirterek; "Küçükler konuşur, büyükler ise konuşulur" diyerek. Kendisine sataşanları dikkate almadığını söylemiştir.

TikTok'ta beğendiği birileri var mı?

Kendisine sorulan bu soruya net bir cevap vermemiş olsa da davranışından anlaşıldığına göre beğendiği birileri var. İsimleri ise şu anda belli değil maalesef.

İlgili Konu  Ceren Yaldız Kimdir? Kaç Yaşında?

Eylem Şahin'in TikTok'ta Sevgilisi Var mı?

Kendisine sorulan bu soruya karşılık sıkıla sıkıla cevap veren Eylem Şahin; "TikTok'ta sevgilisinin olmadığını belirtmiştir." TikTok haricinde ise sevgilisi var mı, yok mu? bilemeyiz ancak netleşince bu konuda da bilgilendirme burada olacak.

Eylem Şahin Nereli?

Kendisi Ankara'da doğup büyümüştür. Eğitim hayatını da aynı şekilde Ankara'da ifa etmiş hala Ankara'da yaşamaktadır.

Eylem Şahin'in Eğitimi Nedir?

Eğitim hayatını Ankara'da ifa ettiği biliniyor ancak okuduğu okul ve ne mezunu olduğu yönünde kapsamlı bilgi şu anlık bulunmuyor. Detaylı bilgi edindiğimiz anda bilgiler burada olacaktır.

TikTok Eylem Şahin’in yaşı olay oldu

Son günlerde fenomen Eylem Şahin’in takipçileri çoğaldıkça kişisel bilgilerini merak edenler de bir hayli fazlalaştı. Yukarıdaki video da gördüğünüz soru cevap çekiminde bir takipçisinin kaç yaşında olduğunu sorması üzerine Eylem Şahin, yaşını gizledi ve YouTube’da 10Bin aboneye ulaşınca söyleyeceğinden bahsetti, işte bütün olay bu noktada başladı ve Eylem Şahin yaşı ile olay oldu.

TikTok ortamının sevilen fenomeni büyük ilgi odağı olan yaşını illede bir gün söyleyecektir o güne kadar bulduğumuz her bilgiyi değerlendirmeye çalışacağız ve buna başladık bile. Bazı TikTok fenonenleri ile çektiği ortak videoların yorumlarında Eylem şahin’in 26 yaşında olduğundan bahsedilmiştir. Haricen 30 yaş üstü olduğunu düşünen kitle de az değil.

Eylem Şahin kaç yaşında? Sorusu kendisi tarafından cevaplanana kadar biz yada başkaları bu konuda tahminler yürütmekten öteye geçemeyeceğiz galiba. Sizde kendisini yakından takip ediyorsanız fikirlerinizi yoruma bırakın tartışalım…

Eylem Şahin Hakkında çok daha fazla bilgi için “Eylem Şahin hakkında kısa bilgiler” kategorimize göz atabilirsiniz.

Dış Bağlantılar

Konu hakkında sizin fikriniz nedir. Hemen görüşlerinizi iletmek için  Yorum Yap butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Konu Anlatımı'na destek olmak isterseniz bu içeriği sosyal medya ağınızda paylaşabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
Okumayı çok severim, her konuyu okumaktan keyif alırım ve doğal olarak yazmaktan da çok keyif alırım. Umarım yazılarım beğenilerinize layık olurlar.
YORUMLAR

 1. Hülya dedi ki:

  Eylem şahinin yaşı tam bir sorunsal durumunda şu anda “Burada” yaş tahminleri var. Sizde tahmininizi yazın bakalım kim bilecek gerçek yaşını.

 2. ilker yilmazoglu dedi ki:

  slm meraba sizin hayraninizim sizi nasil gorebiliriiim. saygilar

Konu Anlatımı