Footer Backlink | Yükseliş Garantili

Merhaba şu an bulunduğunuz web sitesinden footer backlink satın alımı yapabilirisiniz. Web sitemiz backlink türü için gerekli kriterleri taşıyor ve biz de bu tür çalışmaları defalarca yapmış müşterilerimize fayda sağlamış durumdayız. Web site değerlerimiz bu sayfada görüldüğü gibidir.

Footer Backlink Nedir?

Google Seo Optimizasyonu, içerisinde onlarca teknik barındıran ve kapsamlı çalışmalarla yürütülen bir faaliyetler zinciridir. SEO teknikleri; Yorum backlink, footer backlink, sidebar backlink, forum backlink ve daha birçok teknik ile dışarıdan desteklenebilmektedir. En etkili backlink türlerinden biri olan footer backlink, adından da anlaşılacağı üzere web sitelerinin alt kısmında kalan linkleri kastetmektedir. Footer backlink, etkili bir backlink türüdür ancak kullanırken dikkatli olunmalıdır.

Tek bir sayfadan link alınmış gibi görünse de linkin footer alnında yani sabit alanda olması nedeni ile link aldığınız sitenin Google’daki index sayısı kadar backlink almış olursunuz. Sitede indekslenen tüm sayfaların bağlantı vermesi nedeniyle, birden fazla web sitesinden bu tür bağlantılar alındığında Google’a doğal olmayan bir sinyal gönderirsiniz.

Nofollow veya Dofollow fark etmez kullanılan her türlü backlink’in dikkatli kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Kurumsal SEO çalışmalarında yaygın olarak kullanılan bu yöntem, doğru kullanıldığında hayal ettiğinizden çok daha iyi etkiler doğurabilir. Bunun için ise doğru web sitesinden doğru şekilde footer backlink almış olmanız gerekiyor. SEO konusunda kapsamlı bilgi için ( https://lafzen.com/seo-nedir/ ) adresine bakabilirsiniz.

Footer Backlink alırken dikkat edilmesi gerekenler

  • Bağlantı alınacak web sitesinden çok fazla giden bağlantı var ise o site link çöplüğü olma yolunda demektir. Bu tür web sitelerinden kaçınılmalıdır.
  • Footer bağlantısı edinme süresini iyi ayarlamak gerekir. Birkaç aylık çalışmanın pek bir şey getireceğini düşünmüyoruz. Link alımları en az 6 ay süreyle yapılmalıdır.
  • Bağlantı kurulacak web sitesinin, bağlantı verilecek web sitesi ile aynı kategorik özelliklere sahip olması önemlidir. Arabaları tanıtan ve farklı bir hedef kitleye sahip bir web sitesine verilecek bir kadın web sitesi linki uyumsuzluk nedeni ile fazla bir kazanç sağlamayacaktır.
  • Unutulmaması gereken önemli bir detay da link satın alınacak sitedeki hitin organik olması gerektiğidir. Arama motorları aracılığıyla ziyaretçi çekerek botlardan veya sahte ziyaretçilerden kaçınan siteler tercih edilmelidir.
  • DA ve PA değerlerine dikkat edin. DA, MOZ tarafından belirlenmiş (Domain Otoritesi) PA ise yine MOZ Tarafından belirlenmiş (Sayfa Otoritesi) bu değerler Ahrefs, Semrush, MOZ gibi araçlarla ölçümleyebileceğiniz değerdir. Bu değerler eski bilinen Pagerank değeri ile benzer özelliklere sahip ve sitenin kalitesini belirleyen bir puanlama yöntemidir. Her ikisi de önemlidir ve dikkat gerektirir.

Footer backlink etkili bir yöntem olsa da zamanında yapılmazsa toksik hale gelir. Web sitesi altyapısı ve site içi arama motoru optimizasyonu hazır olmadan bu kadar etkin çalışma yapmak ciddi zararlar görmenizi sağlayabilir. Yeni açılan ve aylardır içerik üreten web siteleri için site dışı SEO uygulamalarında bu yöntemden kaçınılmalıdır. Bu tür web siteleri için öncelik, belirlenmiş bazı sayfalar için tanıtım yazısı çalışması yapmaktır. Zamanı geldiğinde bu yöntemlerle güçlendirilen siteler ileride footer backlink satın alabilirler.

Bu Siteden Footer Backlink Alabilirsiniz

Footer alanımızda belirlemiş olduğumuz alandan 4 adet footer backlink çıkışı yapılmaktadır. Bu alandan link edinebilirsiniz. Bu web sitesi yukarıda bahsettiğimiz tüm kriterlere uygun olup ayrıca bizler de bu konuda deneyim sahibiyiz. Bu bağlamda bizimle footer backlink veya Tanıtım yazısı çalışmaları yürüten tüm müşterilerimiz istisnasız olumlu etki görmüştür.

Footer Backlink Fiyatları

Sitemizden footer backlink yanı sıra tanıtım yazısı ve banner reklam alanları satışı da yapılmaktadır. Aşağıda Footer Backlink çalışmalarımızın süre ve ücret bilgileri yer almaktadır.

SüreFiyatToplam Fiyat
1 Aylık footer backlink350₺ / Ay350₺
6 Aylık footer backlink300₺ / Ay1,800₺
12 Aylık footer backlink250₺ / Ay3,000₺
Footer Backlink Fiyatları

Forum Alanımızdan Footer Backlink

Ayrıca web sitemize harici olarak eklenmiş olan forum alanımız ( https://kisaca.konuanlatimi.net/ ) adresinden de 5 adet footer backlink çıkışı yapılacak olup bu alandan alınan linklerin ücreti ise aşağıda ki gibidir;

SüreFiyatToplam Fiyat
1 Aylık footer backlink200₺ / Ay200₺
6 Aylık footer backlink150₺ / Ay900₺
12Aylık footer backlink100₺ / Ay1200₺
Footer Backlink Fiyatları

Sonuç

Bizden footer backlink satın almak için iletişim sayfamız aracılığı ile bağlantı kurabilir veya [email protected] adresimize mail gönderebilirsiniz.

Konu Anlatımı