Geciktirici Etkiye sahip Kremler

28.09.2020
Geciktirici Etkiye sahip Kremler

Geciktirici etkiye sahip kremler aslında herkesin malumu olan markalardır ancak birde asıl amacı geciktirici olmayan ve bu amaca da hizmet edebilen lokal anestezi özellikli kremler var. Bu içerikte bu tür kremleri inceleyerek en ucuz geciktirici etkili krem önerisinde bulunacağım.

Geciktirici Etkiye sahip Kremler 1

Bu kremlerin kullanım amacı ağrılı bir işlem ( dövme, kulak deldirme) v.s söz konusu olduğu zaman bu krem ile acıları hafifletmektir. Kullanım amacı aslında uyuşturucu özelliğini ön plana çıkarıyor. Tam da bu özelliği sayesinde peniste kullanımı ve geciktirici etkisi söz konusudur.

Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Küçük dozda penis başı ve kendinize göre hassas diyebileceğiniz bölgelerine ilişkiden 20 – 30 dakika önce uygulanmalıdır. Bu kremi tam olarak yedirmeden uygulamalısınız yani el kremi muamelesi yapmadan uygulamalısınız ve ilişki öncesinde partnerinizin ilişkiden alacağı hazzı engellememek için penisinizi bir miktar yıkamalısınız.

İlgili Konu  Redekain Pomad Fiyatı ve Kullanımı
Erken Boşalıyorum-6 Erken Boşalmayı Önleyen Krem Nasıl Kullanılır?


Lokal Uyuşturucu Kremler ve Fiyatları

1- Anestol Pomad Krem

Anestol Pomad krem aslında yanık gibi deride acı verici durumlarda uyuşturucu olarak kullanılmaktadır. Asıl amacının yanı sıra son dönemlerde ağırlıklı olarak bayanlar tarafından ağda öncesi kullanımı yaygınken erkekler tarafından geciktirici olarak kullanılır. Ayrıca anestol pomad krem geciktirici etkisi gösterebilen en ucuz kremdir. Anestol pomad hakkında bilgileri kısa bir şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu krem hakkında kapsamlı bilgi için ise “Anestol Pomad Kullanımı” başlıklı yazıma bakabilirsiniz.

 • Fiyat: 15.85 TL
 • Etkin madde: Her tüp %5 lidokain içerir.
 • Yardımcı maddeler: Metil paraben, propil paraben, polietilen glikol 1500, polietilen glikol 6000, propilen glikol.
 • Kullanım Yerleri: ANESTOL, deri ve mukozanın yüzeysel yanıkları, çeşitli nedenlere bağlı kaşıntılar, meme ucu, anüs, dudak çatlakları ve ağrıları, soluk borusu içine tüp yerleştirilmesi işlemi (endotrakeal entubasyon) sırasında anestezik lubrikan (kaydırıcı) olarak kullanılır.

2- Emla Krem

Emla krem uyuşturucu dolayısı ile geciktirici etkisi ile en bilinen kremlerden bir tanesidir. Anak anestol pomad kadar tercih edilmiyor bunun nedeni ise fiyatının anestola göre çok daha pahalı olmasıdır. Etki bakımından Anestol Pomad ile karşılaştırılır ise kesinlikle daha etkili olduğu söylenebilir. Emla krem’in asıl kullanım amacı ve çok daha fazlası için “Emla Krem Kullanımı” başlıklı yazıya bakabilirsiniz.

İlgili Konu  Uçuğa iyi gelen kremler

 • Fiyat: 186.01 TL
 • Etkin madde: : 1 gram kremde 25 mg lidokain ve 25 mg prilokain içerir.
 • Yardımcı maddeler: Arlaton 289, karboksiprolimetilen (Karbomer 974 P), sodyum hidroksit (pH 8.7-9.7), saf su
 • Kullanım Yerleri: EMLA® Krem deri üzerine uygulanan bir lokal anesteziktir (uyuşturucu). Uygulandığı bölgede geçici hissizlik ile duyu kaybını sağlar. Yine de uygulanan bölgeye dokunduğunuzda his mevcuttur. EMLA® Krem deri üzerine, genital (üreme organı) mukozaya ve bacak ülserlerine uygulanır.

Geciktirici Krem Kullanımı Hakkında

Uyuşturucu etkiye sahip lokal anestezik kremler aslında çok daha fazladır. Ancak özellikle geciktirici olarak kullanılıp olumlu sonuç alınmış olan iki krem (Anestol Pomad ve Emla krem) Bu iki krem için de geciktirici özelliği tavsiyesi olarak verilmemektedir.

Bu yazımda bahsi geçen kremlerin geciktirici özellikleri herhangi bir şekilde denenmiş yada doktor önerisi olarak kullanılmış değildir. Bu bilgiler Web’de yapmış olduğum araştırma neticesinde hem kullananların yorumları hem de yine kullanıp olumlu sonuca varmış olan insanların görüşleri neticesinde verilmiştir. Kesinlikle kullanımı konuanlatimi.net tarafından önerilmemekte ve bu kremlerin kullanımı sonucunda doğabilecek herhangi bir sağlık sorunu yada mağduriyette konuanlatimi.net herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Konu  Fito Krem Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Geciktiriciler Hakkında Sıkça Sorulanlar

Geciktirici Nedir? Ne Demek?

Geciktirici özellikle erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin bu sorunlarının çözümü için kullandıkları krem, sprey yada gıda anlamına gelmektedir.

Geciktirici Ne İşe Yarar?

Geciktirici kullanımı sonrasında erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin cinsel ilişkilerinde daha uzun süre aktif kalmalarını sağlar.

Geciktirici Etkisi Ne Kadar Sürer?

Geciktirici krem yada spreylerin etkileri birbirlerinden farklıdır ancak genelleme yapacak olursak normal ilişki süresini geciktirici kullanarak 2 yada 3 katına kadar çıkarabilirsiniz.

Geciktirici Caiz mi?

Eşlerin yatak odası ilişkisini etkileyen tutumlarında birbirlerinden izin almaları gerekir. Bu mesele örneğinde mesela, kadının cinsel ilişkideki hakkının nasıl etkileneceğine bakılarak fetva verilecektir. Kadın olumsuz etkilenmeyecekse ve tıbben sakıncalı değilse kullanılabilir. Kaynak

Konu hakkında sizin fikriniz nedir. Hemen görüşlerinizi iletmek için  Yorum Yap butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Konu Anlatımı'na destek olmak isterseniz bu içeriği sosyal medya ağınızda paylaşabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.
YORUMLAR

 1. Doctor dedi ki:

  Hocam Anestol bazı bünyelerde cilt tahrişi, deride incelme, kalıcı sinir hasarı, idrar tutamama ve idrar ile birlikte prostat uyarımından gelen mezi akıntısı gelmesi gibi sorunlar yaratabilmekte. Penisin ucuna sürülmesi bu nedenle çok da tavsiye edilmez. Bu gibi konular bağımlılık alanına girdiği için kontrolsüz olarak tekrarlanan kullanımlarda bu olasılıklar daha da yükselir. Emla nispeten daha etkili ve daha güvenilir onu söyleyelim. Fiyatının yüksek olması da bundandır.