Göbek Deliğine Alkollü Pamuk

Göbek Deliğine Alkollü Pamuk

Göbek deliği herkeste olan ama nedense herkesin hiç bir işe yaramadığını düşündüğü bir şeydir. Anne karnında kordon bağı ile beslenmemizi sağlayan göbek deliği aslında işe yarıyor. Ama ne işe yaradığını bilmek lazım. Mesela göbek deliğine alkollü pamuk koyan pek çok insan bu yöntemin faydalarına şahit oluyor . Göbek deliğine alkollü pamuk koymanın faydalarını merak eden okurlarımız için cevap makalemizin geri kalanında.

Göbek Deliğine Alkollü Pamuk 1

Çok eski zamanlardan bu yana  uygulanan bir yöntem olan göbek deliğine alkollü pamuk koymak, alternatif tıbbın en etkili yöntemlerinden bir tanesi olarak kabul ediliyor. Uygulaması son derece kolay ve zahmetsiz olan bu yöntem insanlar tarafından da çok sık tercih ediliyor.Yöntemi uygulamak için %50 oranında pamuğu alkol ile ıslatıp göbek çukuruna koymak. Ayrıca pamuğu göbek çukuruna yerleştirdikten sonra bir bant/flaster ile sabitlemek gerekli. Bu sayede alkolün dışarı çıkmasını önlemiş olursunuz. Peki göbek deliğine alkollü pamuk koymanın size ne gibi faydası olacak.

İlgili Konu  Karabaş Otu Çayının Faydaları Nelerdir?

Göbek deliğine alkollü pamuk koymanın faydaları

  • Soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıkların ilaç kullanmadan hızlı bir şekilde iyileşmesini sağladığı belirtiliyor.
  • Boğaz ağrısı tedavisinde kullanılıyor.
  • Karın ağrısı ve adet sancısını azalttığı belirtiliyor.
  • Kabızlık giderici etkisi olduğu söyleniyor.
Göbek Deliğine Alkollü Pamuk

Konu hakkında sizin fikriniz nedir. Hemen görüşlerinizi iletmek için  Yorum Yap butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Konu Anlatımı'na destek olmak isterseniz bu içeriği sosyal medya ağınızda paylaşabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.