Google ödüllü anketler hile arayanlar buraya!

05.10.2022
Google ödüllü anketler hile arayanlar buraya!

Öncelikle şunu belirteyim ki bu yazıda Google ödüllü anketler hilesi konusunda tam aradığınızı bulamayabilirsiniz ancak hemen kapatıp gitmeyin çünkü çok değerli tüyolar var. Ayrıca Google ödüllü anketler hile konusuna takılmayacak kadar prof bir uygulama yani Google bu uygulamayı yaparken emin olun ki birilerinin hile diye yapacağı şeyin ne olduğunu da biliyordur. Bu yüzden bırakın hile aramayı da aşağıdan tüyolara göz atın.

Google ödüllü anketler hile arayanlar buraya! 1

Anketler Neden Gelmiyor?

Google ödüllü anketler uygulamasında daha sık aralıklarla anket gelmesi için yapmanız gereken, kullanıcıların fayda gördüklerini belirttikleri bi kaç ayar var.

İlgili Konu  İnternetten Bitcoin Nasıl Alınır?

Daha fazla anket için yapılması gerekenler

  1. Telefonunuzun Ayarlar – Uygulamalar – İzinler kısmı açık ise Google Ödüllü Anketler uygulamasına istediği tüm izinleri verin.
  2. Telefonunuzun Konumunu Açın : Google gittiğiniz yerleri de dikkate alarak anket gönderir yani google a nerede olduğunuzu söyleyin bunun bataryanız dışında hiç bir şeye zararı olmayacaktır.
  3. Anketlerde Tutarlı Olun : Google ödüllü anketler uygulaması size anket gönderdiği zaman daha önce gönderdiği ankette cevapladığınız bir soruyu tekrar soruyor veya daha sonra göndereceği bir ankette aynı soruları tekrar soracak olabilir. Eğer iki ankette de sorduğu aynı soruya farklı cevap almış ise size güvenmeyecektir ve anket göndermeyecektir.

Hile Var mı?

En önemli hatta en çok aranan sorgulanan konuya geldik, konunun başında da belirttiğim gibi hile yok adil olmak var ayrıca zaten google ödüllü anketler için hile yada apk hile gibi aramalar sonucunda bulacağınız tüm makaleler ve videolar sonunda bir hile bulamayacağınız içeriklerden oluşacaktır. Bu makalemde de olduğu gibi.

İlgili Konu  İnstagramdan para kazanma yolları

Google Ödüllü Anketler apk / İndirme

Google ödüllü anketler apk olarak buradan indirilebilir veya Google Play’den indirilebilir.

Google Ödüllü Anketler İphone

1. iPhone, iPad veya bilgisayarınızda App Store’u açın.
2. Google Ödüllü Anketler‘i arayın veya bu bağlantı aracılığıyla doğrudan uygulamaya gidin.

Google ödüllü anketler uygulaması hakkında daha fazla detaya “buradan” ulaşabilirsiniz.

Konu hakkında sizin fikriniz nedir. Hemen görüşlerinizi iletmek için  Yorum Yap butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Konu Anlatımı'na destek olmak isterseniz bu içeriği sosyal medya ağınızda paylaşabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.