1. Anasayfa
  2. Fenomen Kişiler
  3. Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Kimdir? Kaç Yaşında

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Kimdir? Kaç Yaşında

Fatma Kılıç, fenomen biyografi bilgileri serimizin bugün ki konuğu. Fatma Kılıç Kimdir? Nerelidir? Yaş boy kilo bilgileri ve bunların yanı sıra özel hayatı hakkında da bir takım bilgilere yer vereceğim. Güzel sosyal medya fenomeni son dönemlerde yükselen popüleritesi ile tüm gözleri üzerine çevirmeyi başardı.

«

Fatma Kılıç, fenomen biyografi bilgileri serimizin bugün ki konuğu. Fatma Kılıç Kimdir? Nerelidir? Yaş boy kilo bilgileri ve bunların yanı sıra özel hayatı hakkında da bir takım bilgilere yer vereceğim. Güzel sosyal medya fenomeni son dönemlerde yükselen popüleritesi ile tüm gözleri üzerine çevirmeyi başardı.

Öyle ki hakkında bir çok konu sevenleri tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Bende kendisini TikTok ve YouTube gibi kanallardan takip ederek hakkında bilgi edinmeye ve sevenlerine bu konuda yardımcı olmaya karar verdim.

Fatma Kılıç kimdir? (Kısa Biyografi)

2 Temmuz 1991 tarihi, İstanbul doğumlu olan Fatma Kılıç özellikle TikTok’ta sevenleri için eğlenceli videolar oluşturuyor. Yaşamına hala doğup büyüdüğü İstanbul ilinde devam etmekte ve videolarını genelde burada çekmektedir. Kendisini TikTok haricinde diğer sosyal platformlarda da takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarına yer verilmiştir.

Sosyal Medya Hesapları

Fatma Kılıç İnstagramFatma Kılıç YoutubeFatma Kılıç TikTok
Fatma Kılıç Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyada ki aktifliği ile sevenlerinin dikkatini çeken Fatma Kılıç tüm hesaplarından aynı güzellikte ve aynı kalitede videolara yer veriyor. Bu hesapları takip ederek her platformda fanı olduğunuz güzel fenomeni izleme şansınız olacaktır.

Fatma Kılıç hakkında kısa bilgiler

Fatma Kılıç nerede yaşıyor?

Fatma Kılıç, çalışmalarını ve yaşamını doğup büyüdüğü şehir olan İstanbul'da sürdürmektedir.

Fatma Kılıç ne mezunu?

Mezuniyeti hakkında detaylı ve net bir bilgi şu anlık bulunmuyor ancak en kısa zamanda bu bilgiler derlenerek içeriğe dahil edilecektir.

Fatma Kılıç hangi burç?

Fatma Kılıç'ın doğum tarihi 2 Temmuz 1991'dir ve kendisi tam bir yengeç burcu kadınıdır. Yengeç burcu kadınları; Sevgi dolu şefkatli, bir o kadar ihtiraslı yapıya sahip olurlar. Kırılmaktan çok korkarlar. Partnerlerine kalplerinin kapılarını açmakta zorlanırlar.

Fatma Kılıç ve sevgilisi?

Aşk hayatı anlamında biraz karmaşık bir yapı var. Fatma Kılıç TikTok ortamından da tanıyabileceğiniz Doğanay Oğuz ile bir dönem birliktelik yaşamış ve sonrasında ayrılmıştır.

Fatma Kılıç evli mi?

Kendisi şu anda evli değil ancak iki çocuk annesidir. Çocuklarının babası olan eski eşi ile boşanmış ve çocuklarına kendisi bakmaktadır.

Fatma Kılıç nereli?

Hala yaşamakta olduğu İstanbul aynı zamanda Fatma Kılıç'ın memleketidir.

Fatma Kılıç kaç yaşında?

2 Temmuz 1991 doğumlu olan güzel fenomen şu an 2020 yılı itibarı ile 29 yaşında ve 30 yaşından 02 Temmuz 2020, Perşembe tarihinde gün almaya başladı.

Fatma Kılıç'ın Boyu ve Kilosu

1.65 m boyunda olan Fatma Kılıç 52 Kg ağırlığındadır.

Bir Cevap Yaz

kimkimdir Hakkında

avatar

kimkimdir

Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *