1. Anasayfa
  2. Fenomen Kişiler
  3. Gözde Akgün

Gözde Akgün

Gözde Akgün hakkında merak edilen o kadar çok soru var ki. Örneğin nereli, kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim gibi bir çok soruya bu içerikte cevap verdik. İyi okumalar.

«

Gözde Akgün, TikTok platformunda erkek sesi çıkararak insanları şakalayan Mahmut Abi tiplemesi ile tanıdığımız yeni bir fenomen. Kendisi güzelliği ile önce karşısındaki erkekleri kendisine hayran bırakıyor sonrasında ise beklenmedik bir şekilde Mahmut Abi oluyor ve olanlar oluyor. Şimdi Gözde Akgün’ü daha yakından tanıyalım.

Gözde Akgün Kimdir?

Gözde Akgün, aslen Tunceli’li olup videolarından anladığımız kadarı ile İzmir’de ikamet ediyor. Kendisi lise mezunu ve üniversite eğitimi konusunda hukuk mu güzel sanatlar mı okusam diye kafası karışık olduğundan şu anda herhangi bir eğitim almıyor ancak eğitimine devam edeceğini de ayrıca belirtmişti. Mahmut abi tiplemesi hakkında da konuşan Gözde Akgün, bu ismin sallama bir isim olmadığını küçükken babasının erkek olduğunu zannederek ona Mahmut ismini vermek istemesi ile başlamış bir serüvendir aslında. Daha fazla sosyal medya fenomenini yakından tanımak için “buraya” bakabilirsiniz.

Gözde Akgün’e ait biyografik bilgiler aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Doğum Tarihi / Kaç yaşında?Doğum Tarihi ? / 20 yaşında
Boyu kaç?1,65 Boyunda
Kilosu kaç?50 Kilogram
Burcu ne?? Burcu
Doğum yeriTunceli
Yaşadığı yerİzmir
EğitimiLise Mezunu
Annesi kimdir??
Babası Kimdir??
Gözde Akgün Biyografisi
gözde akgün kimdir
gözde akgün kimdir?

Gözde Akgün’e ait resmi sosyal medya hesapları

Gözde Akgün’ü sosyal medya üzerinden takip etmek isterseniz aşağıda kendisine ait resmi hesaplar ye alıyor.

Gözde Akgün ( Soru Cevap )

Gözde Akgün'ün sevgilisi var mı?

Gözde Akgün, yukarıda gördüğünüz videoda bu soruya "bunu ilk defa açıklıyorum, benim sevgilim var diyerek arkadaşını yanına çağırdı ve erkeklerle işim yok ben kızlardan hoşlanıyorum" şeklinde bir cevap verdi. Tabi bu sorudan sevgilisi olmadığını da anlayabiliriz. Başka şeyler de anlayabiliriz :)

Gözde Akgün Evli mi?

Aslında bu kızcağız evli falan değil ama Semih Varol ile çektiği bir videoda giydiği gelinlik sevenlerine evlendi mi şeklinde düşünceler oluşturdu. Ancak böyle bişey yok.

Kaç kardeşi var?

Gözde Akgün 3 çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu ve evin tek kızı. Abisi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşamaktadır.

Gerçekten Travesti mi?

Bu soruyu merak eden kitle de bir hayli fazla bu nedenle soru cevap alanına ekledim ancak herkesin tahmin edeceği üzere alakası yok.

Gözde Akgün hakkında merak edilen; Kaç yaşında, erkek mi, trans mı, telefon numarası ne gibi bir çok soruya “buradan” yanıt bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

kimkimdir Hakkında

avatar

kimkimdir

Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *