1. Anasayfa
  2. Fenomen Kişiler
  3. Öznur Garip Kimdir?

Öznur Garip Kimdir?

Öznur Garip kimdir, nerelidir gibi soruların cevabı. Öznur Garip'in sevgilisi ve ailesi hakkında bilgiler hatta bunlardan çok daha fazlası bu içerikte gizli. Uzatmadan konumuza geçelim.

«

Öznur Garip’i ağır çekim ve playback videoları tandık sevdik değil mi? TikTok videolarını her geçen gün daha fazla seviyor ve sevdikçe daha çok kişiyi tanıyoruz. öznur Garip’te çok eski değil yeni tanıdık diyebileceğimiz bir fenomen. Ancak yeni dememe bakmayın kendisi 2,5 milyon takipçiye hitap ediyor, bu anlamda tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Şimdi Öznur Garip kimdir, nerelidir, ailesi nerededir, eğitim durumu nedir v.s kısaca Öznur Garip’i her yönü ile tanıyacağız.

Öznur Garip Kimdir? Biyografisi

Öznur Garip, 1 Ocak 2001’de İstanbul’da doğdu ve 2021 yılı itibariyle 21 yaşındadır. Oğlak burcu kadını olan Öznur Garip, 1.60 boyunda ve 52 kilodur. Annesinin ve babasının adı bilinmeyen Öznur Garip’in bu tür bilgilerini biliyorsanız yorum alanına eklemeyi ihmal etmeyiniz. Öğrenim hayatı hakkında da maalesef bir bilgi bulunmamaktadır. Tiktok’ta 2.5 milyon abonesi olan Öznur Garip’in Instagram’da 61.000 takipçiye sahip.

Doğum Tarihi / Kaç yaşında?Doğum Tarihi 1 Ocak 2001 / 21 yaşında
Boyu kaç?1,60 Boyunda
Kilosu kaç?52 Kilogram
Burcu ne?Oğlak Burcu
Eğitimi?
Doğum yeriİstanbul
Yaşadığı yerİstanbul
Aslen nereliErzurum
Annesi kimdir??
Babası Kimdir??
Kardeşleri?
Öznur Garip Biyografisi

Sevgilisi kim?

Bir başka TikTok Fenomeni Enes Çakmak ile Öznur Garip’in birlikteliğini duymayanınız yok sanırım. Enes Çakmak’ın aşk hayatına baktığımızda bir karmaşa bizi karşılıyor şöyle ki; Bir dönem Buse Korkmaz ile adı anılmış ve Enes Çakmak bu birlikteliği yalanlamıştı. Daha sonrasında ise yine Buse Korkmaz tarafından oluşturulan bir videoda Enes Çakmak ve Öznur Garip birlikteliği ortaya çıkmıştı. En son noktada ise ikili ayrılık kararı aldı ve bunu takipçilerine şeffaf bir şekilde duyurdular. Bu durum iki tarafın takipçileri tarafından da üzüntü ve şaşkınlık ile karşılandı çünkü birbirlerine gerçekten yakıştırılıyorlardı. Daha sonrasında ise Öznur Garip’in kiminle sevgili olduğu merak konusu oldu ancak bu konuda da şimdilik net bir cevap yok gibi görünüyor.

Sosyal Medya

Öznur Garip, sadece TikTok değil aynı zamanda Instagram için de içerik üretiyor ve her iki platformda da oldukça başarılı şekilde ilerliyor. Aşağıda kendisine ait resmi sosyal medya hesaplarını göreceksiniz. Eğer hala takip etmediyseniz ve eğlenceli videolar izlemeyi seviyorsanız kesinlikle takip etmeye başlamalısınız.

İnstagramTikTok
Öznur Garip sosyal medya hesapları

Aşağıda Öznur Garip hakkında göreceğiniz soruların üzerine tıklayarak cevaplarına ulaşabilirsiniz.Son olarak Öznur Garip hakkında bilgi vermeye çalıştım ancak merak edilen bir çok konu havada kaldı onun da farkındayım. Bu nedenle üşenmeyip Öznur Garip’in instagram hesabına pm attım eğer cevap verirse tüm merak edilenleri sorup burada yayına alacağım, o güne kadar merak ettiğiniz ne varsa yorumlara bırakmayı unutmayın.

Bir Cevap Yaz

kimkimdir Hakkında

avatar

kimkimdir

Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *