Kwai Para Kazanma Yolları, Maaş Tablosu ve Ajans Bilgileri

07.10.2022
Kwai Para Kazanma Yolları, Maaş Tablosu ve Ajans Bilgileri

Merhaba değerli ziyaretçilerim, bugün konumuz Kwai uygulaması ile para kazanmanın kolay yollarını derlemek olsun dedim. Bir süredir bu durumu deneyimlemek adına ben de Kwai kullandım, para kazanmak hem çok kolay hem de zor bir platform olduğunu söyleyeyim ve detaylara geçelim.

Kwai Para Kazanma Yolları, Maaş Tablosu ve Ajans Bilgileri 1

Öncelikle daha üye olmadıysanız cep telefonunuza KWAİ uygulamasını indirip daha sonra “buraya” tıklayarak üye olursanız 1,5 Tl nakit ile başlayabilir, bu hesaba da katkı sağlamış olursunuz. Eğer kod sorulur ise Kwai343798152 kodunu kullanabilirsiniz.

KWAI ile para kazanma konusunda destek almak veya destek vermek için kurduğumuz “KWAI Kazananlar” grubumuza katılım yapmayı unutmayın. https://www.facebook.com/groups/kwaipara

Kwai Uygulaması ile Para Kazanılır mı?

Evet, Kwai uygulaması ile para kazanılır; Ancak bunu önemli detayları var. Önemli olan sizin Kwai ile ne kadar para kazanmak istediğinizdir. Eğer fenomen olayım, zengin olayım hayalleriniz var ise bunun başlangıç noktası Kwai olamaz. Ancak yağmasın ama damlasın diye giriyorsanız o zaman olur.

Kwai ile para kazanmanın bilinen 3 farklı yolu var, ben buna bu yazımda 4. bir yolu da ekleyeceğim. Şimdi çok zaman kaybetmeden bu yöntemlere geçiş yapalım.

Kwai Para Kazanma Yolları

Aşağıdaki tabloda Kwai ile para kazanabileceğiniz yöntemleri kısaca listeledim. Hemen aşağısında ise bu yöntemleri nasıl uygulayabileceğinizi detaylıca yazdım. İyi okumalar.

✅ 1Arkadaş daveti ile para kazanma
✅ 2Video izleyerek para kazanma
✅ 3Ajans üyeliği yaparak para kazanma
KWAİ Para Kazanma Yöntemleri

Listeye aldanmayın 4. kazanç yolunu konunun ileri seviyelerinde açıklayacağım. Şimdi ise Kwai ile nasıl para kazanabileceğimize bakalım.

İlgili Konu  Liseliler için para kazanma yolları

KWAİ ile Nasıl Para Kazanılır?

KWAİ Para Kazanma

KWAİ uygulaması ile nasıl para kazanılabileceğiniz aşağıda adım adım ele aldım. Bu yöntemleri birebir uygulamanız halinde elinize güzel paralar geçebilir.

1- Arkadaş Daveti ile Para Kazanma

Bu yöntem başlar başlamaz para kazanmak isteyenler için ideal olan yöntem. Arkadaşlarınızı davet ederek, davet kodunuzu paylaşarak hemen para kazanmanıza imkan tanıyor. Öncelikle eşinize dostunuza tavsiye ederek başlayabilirsiniz.

Devamında ise kodunuzu daha fazla insana nasıl ulaştırabileceğinizi düşünmeniz ve bu yönde çalışmanız size tahmin ettiğinizden daha fazla para kazandırabilir.

Bu yöntem ile kazandığınız parayı doğrudan banka hesabınıza havale veya papara hesabınıza çekebilirsiniz.

2- Video İzleyerek Para Kazanma

Video izlediğiniz sürece Kwai altın kazanmaya devam ediyorsunuz, ayrıca her gün check in yaparak düşük miktarda para kazanabiliyorsunuz. Bu kazanç aslında tatmin edici bir tutar değil ancak yine de düşük bir ek gelir kaynağı arıyorsanız bu yöntem ile aradığınızı bulabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken detay şu ki zaten her gün video izleyerek zaman geçiriyorsunuz zaten. Sadece tiktok yada instagram yerine Kwai kullanarak ayda yaklaşık 50 Tl gelir elde edebilirsiniz.

Bu yöntem ile kazandığınız parayı doğrudan banka hesabınıza havale veya papara hesabınıza çekebilirsiniz.

3- Ajans Üyeliği Yaparak Para Kazanma

Bu noktada Kwai’de kime bakarsanız bakın herkesin kafası çöp kutusu olmuş durumda, çünkü kimse doğru dürüst bilgi vermiyor. Gelelim konunun aslına; Kwai ile ajans üyesi olarak para kazanmanız mümkün ancak oldukça zor. Ajans üyesi olduktan sonra belli kademeler ile kazanç sağlıyorsunuz ve bu kazançları Payoneer hesabınıza alıyorsunuz. Mesele parayı nasıl alacağınız değil nasıl kazanacağınız.

Sıkça Sorulanlar

KWAI Para Kazanma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Para Kazanma başvurusu için öncelikle bir ajans ile irtibata geçmeniz ve KWAI hesabınızı iletip incelemelerini istemeniz gerekiyor. Daha sonra onay alırsanız detaylar hakkında bilgilendirme yapılarak başvurunuz alınmış olur.

KWAI Ajans nasıl bulunur?

KWAI için ajans bulmak oldukça kolay içeriğimize yakın zamanda bir ajans bilgisi eklenecek ve kolayca ajans bulmanız sağlanacaktır.

İlgili Konu  Music Xray Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

KWAI 100 Tl Nasıl Kazanılır?

KWAI 100 TL arkadaş daveti bonusu vereceğini söylüyor ancak bu parayı tek seferde vermiyor. Sizin davet kodunuz ile KWAI'ye katılan bir kişi her gün en az 3 dakika video izlemeli ve bunu 30 gün boyunca yapmalı. Bu durumda her gün 2 ile 5 tl aralığında ödemeler ile toplamda 100 tl kazanmış olursunuz.

KWAI ile para kazanma yolları

KWAI Ajans Üyeliği ve Para Kazanma Detayları

Ajans ile görüşerek Vlogcu kaydınızı tamamlarsanız siz de ajans üyesi olursunuz ve hesabınız takip edilmeye başlanır. Eğer ajans kriterlerini yerine getirebilirseniz kazanç sağlarsınız ve her ay sabit maaş şeklinde alırsınız bu kazançları. Ancak dediğim gibi bu işin önemli detayları var;

İçerik Üretirken Nelere Dikkat Etmelisin?

Videolarınızı üretirken dikkat etmeniz gereken önemli detaylar;

  • Çektiğiniz videolar en az 15sn olmalı: Bu kriter anladığınız gibi, videolarınız 15 sn’den kısa olmamalı ama çok uzun da olmamalıdır.
  • Vloglarınızda kendi yüzünüzü göstermelisiniz: Bu önemli bir kriter, ajanslar sizden her videonuzda yüzünüzün görünmesini isteyecekler. Bunun nedenini ben çözemedim ama maalesef saçma da olsa böyle bir kriter var. Bu demek oluyor ki derleme videolar ile izlenme ve takipçi kasmış olsanız dahi para kazanamıyorsunuz.
  • Vloglarınıza altyazı eklemelisiniz: Bu anlaşılır bir detay olmamakla birlikte sanırım videoların alt kısmında görünen açıklama alanına video hakkında bilgi girişi yapılması gerektiğinden bahsediyor.
  • Kendi kategorinizde video üretmelisiniz: En önemli kriterlerden bir tanesi de bu; Örneğin, siz evcil hayvan kategorisinde içerik üretiyorsunuz. Bir gün oturup farklı bir konuda bilgi amaçlı video çektiniz ve bu videonu izlenme aldı, bu durumda ajans evcil hayvanlarla ilgili olmadığı için bu videonuzu değerlendirmeye dahil etmiyor.

Velev ki tüm kriterleri sağladığınız bir Kwai hesabınız var bu durumda hemen para kazanabilir misiniz? Hayır çünkü bu işin seviyeleri var ve izlenme hedefleri var. Aşağıdaki tabloyu dikkatli inceleyin.

D SeviyeC SeviyeB SeviyeA SeviyeS Seviye
son 7 gün içerisinde 5K izlenen video sayınız; 6-10 ise, 180$ bonus ve C seviyesine geçişMevcut ayda 5K izlenen video sayınız >=6 ise B seviyesine geçişMevcut ayda 10K izlenen video sayınız >=8 ise A seviyesine geçişMevcut ayda 10K izlenen video sayınız >=25 ise S seviyesine geçiş
10’dan fazla ise, 250$ bonus +Seviye Yükselme (derecelendirme politikasına göre derecelendirilicek)+izlenme bonusları
+sabit maaş
+izlenme bonusları
+sabit maaş
+izlenme bonusları
+sabit maaş
+izlenme bonusları
+sabit maaş
$120$190$330$480
KWAİ Maaş Tablosu

Yukarıdaki tabloda gördüğünüz gibi para kazanma seviyelerine göre sabit maaş ve izlenme bonuslarınız oluyor. Önemli bilgi şu “KWAİ’den ajans aracılığı ile para kazanabilmek için her hafta en az 6 videonuz 5K izlenme alıyor olmalı” Bu önemli bir detay çünkü yeni başlayan yada tiktok veya youtube gibi platformlarda fenomen olmayan kimseler kolayca bu izlenmeyi elde edemezler.

İlgili Konu  Evden çıkmadan nasıl para kazanabilirim?

Bu durumda izlenme kasabilmek için insanların girdiği halleri görünce paranız batsın “insan bu kadar alçalmamalı” dersiniz. Hazır elim değmişken bu rezil kişilere de iki kelam edeyim bari.

Evli kadınlar, yaşlı kadınlar kocalarını çocuklarını çekip ilgi çekici notlarla paylaşıp izlenme kasıyorlar. Bu çok ama çok alçakça bir durum. Türk milletinin en önemli özelliklerinden bir tanesidir aile ve bu ortamda aile kavramını ayakları altına almış çok fazla insan var. Koskoca adamların renkli tayt giyip hayat kadını gibi kıvırıp tepki çekmeye çalışması da cabası. Bunların hepsi para hırsından kaynaklanıyor, sizlere tavsiyem bu şekilde şerefinizi ayaklar altına alarak para kazanacağınıza aç kalın şerefli ölün daha iyi.

Gelelim 4. kazanç yöntemine; Bu yöntem aslında instagram ile benzer bir yöntem. Siz ajans falan dinlemeden derleme videolar ile takipçi kasmaya çalışın 20K veya 30K üzerine çıktığınız zaman bunu pazarlayabileceğiniz ortamlarda kendinize sponsorlar bulup markalarını tanıtabilir ve bu sayede para kazanabilirsiniz.

KWAI Nedir? Ne İşe Yarar?

Kwai nedir?

Kwai, kısa videolar ve trend paylaşımı için ücretsiz bir sosyal ağdır. TikTok’un rakibi olan uygulama, videoların hızlı düzenlenmesine ek olarak, kullanıcılar arasındaki etkileşimi de farklılaştırıyor. Uygulama, Android ve IOS (iPhone) işletim sistemli cep telefonlarına indirilebilir.

Bununla kullanıcı, Instagram’a benzer bir düzende davranış, günlük zorluklar hakkında videolar oluşturabilir, paylaşabilir ve hatta içerik oluşturucularla etkileşim kurabilir. Ayrıca Snapchat’e çok benzeyen fotoğraflardan videolar oluşturma, efektler, müzikler, çıkartmalar ve filtreler uygulama imkanı da vardır.

KWAI Ne İşe Yarar?

Uygulama, 17 yaşın üzerindeki kişiler için önerilir ve aşağıdaki kategorileri sunar: Dans, Müzik, Mizah, Blog, Güzellik, Makyaj, Moda, Spor, Evcil Hayvanlar ve daha fazlası. Sosyal ağ ile büyüteç simgesi olan sekmede isim veya hashtag kullanarak video ve kişi aramak mümkündür. Ayrıca fenomen kişiler ile düetler oluşturmanıza da olanak tanır.

Çevrimdışı izlemek için videoları indirme ve kaydetme seçeneği de vardır. Ayrıca WhatsApp, Instagram, Twitter, Messenger ve daha bir çok platformlarda video paylaşmanız da mümkündür.

Konu hakkında sizin fikriniz nedir. Hemen görüşlerinizi iletmek için  Yorum Yap butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Konu Anlatımı'na destek olmak isterseniz bu içeriği sosyal medya ağınızda paylaşabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.
YORUMLAR

  1. Myrat dedi ki:

    Ajansa katılmak istiyorum

    1. Merhaba https://www.facebook.com/groups/kwaipara bu grubumuza katılım yapıp hesabınızı paylaşın ajans için uygun mu diye bakalım detaylı bilgi verelim