Legizi Uygulaması Nedir? Dolandırıcılık mı?

22.06.2022
Legizi Uygulaması Nedir? Dolandırıcılık mı?

Bugün Legizi uygulamasından gelen ( birisi sizi vasiyet bırakmak için alıcısı olarak seçti ) mesajı sizin gibi bende aldım. Gayet masum görünüyordu aslında ama herkes kendisine bir miras çıkmadığı konusunda sanırım emindir. Her neyse bu nedir diyerek internette gezindim ve rezalet ötesi bilgi içermeyen içerikleri okuyarak zaman harcadım. Şimdi ise ben harcadım başkaları da harcamasın diyerek Legizi uygulaması ve o meşhur miras mesajı hakkında gerçekleri açıklıyorum. “Legizi’den mesaj geldi ne yapmalıyım” diyen herkesin bu sayfadaki bilgiler doğrultusunda hareket etmesi halinde herhangi bir zarar görmeyeceğini garanti ediyorum.

Legizi Nedir?

Legizi Uygulaması Dolandırıcı mı?

Aslına bakarsanız Legizi uygulaması dolandırıcı değil ( En azından şimdilik ) ve attığı mesajlarla birlikte merak eden insanları kendi sistemine üye ederek üye kasıyor. İşin sonunda sıkıntılı bir durum olabilir diyorum çünkü kimlik doğrulaması yapılması gerekiyor ve bu nedenle kesinlikle üye olmayın diyorum.

İlgili Konu  İnteraktif Hukuk / Kargo Teslim Dolandırıcılığı / İfşa

Üye olursanız karşılaşacağınız durum ise şöyle olacak; Uygulamaya giriş yaptığınızda size boş bir mesaj kutusu gösterecek o anda anlayacaksınız ortada miras falan olmadığını ve aslında bütün meselenin sizi siteye üye yapabilmek olduğunu. Hemen verdiğiniz bilgilerin değerli olması nedeni ile üyeliğinizi iptal etmek isteyeceksiniz bunun için aşağıda bulunan Legizi hesap nasıl silinir ? başlıklı videoyu izleyebilirsiniz.

Legizi hesap nasıl silinir ?
Legizi Uygulaması Dolandırıcı mı
Legizi Uygulaması Dolandırıcı mı

Sonuç

Sonuç olarak bu uygulamaya yapacağınız üyelik neticesinde bugün olmayabilir ancak ileride kesin dolandırılırsınız dikkatli olun.

Legizi uygulaması şikayetlerini “buradaki” bağlantıyı takip ederek inceleyebilirsiniz.

Legizi Nedir?

Legizi uygulaması insanların vefat etmeden önce son mesajlarını bırakabilecekleri bir uygulama. Bu teknolojiyi kullanırken kişiler, aynı zamanda bir vasiyet veya bir dijital miras da bırakabiliyor. Bu uygulam kendisini bu şekilde tanıtıyor ve üye kasmak için kullandığı yöntemler çok dikkat çekici.

İlgili Konu  Adli Trafik Uzmanı Ahmet Merkepçi kimdir?

Legizi Dolandırıcılık mı?

Aslına bakarsanız Legizi uygulaması dolandırıcı değil ( En azından şimdilik ) ve attığı mesajlarla birlikte merak eden insanları kendi sistemine üye ederek üye kasıyor. İşin sonunda sıkıntılı bir durum olabilir diyorum çünkü kimlik doğrulaması yapılması gerekiyor ve bu nedenle kesinlikle üye olmayın diyorum.

Legizi Ücretli mi?

Uygulama şu aşamada herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor ancak yine de ileride bu bilgileri ne yönde kullanacağını kestirmek zor.

Legizi mesajı nasıl okunur?

Legizi mesajı nasıl okunur? sorusu bir çok kişi tarafından sorulmuş ve bu sorunun amacı aslında üyelik bilgilerini vermeden vasiyet mesajını okuyabilmektir ancak böyle bişey yok. Arkadaşlar gözünüzü açın artık ortada ne bir miras var nede bir mesaj tek dert sizin kimlik doğrulaması ile üye olmanızı sağlamak başka bişey yok ki üye olduğunuz zaman da boş bir mesaj kutusu sizi karşılayacak hepsi bu kadar.

İlgili Konu  Bir erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Legizi Güvenilir mi?

Aslına başlangıç itibari ile güvenilir bir platform olarak faal oldular ancak son dönemde yaptığı mesaj aldatmacası ile üye kasma stratejileri nedeni ile benim güvenim sarsıldı bu yüzden de ben güvenmem güvenene neden güvenmiyorsun demem.

Legizi uygulamasını indirmek için “buradaki” google play indirme bağlantısını kullanabilirsiniz.

Legizi ile vasiyet nasıl alınır ?

Konu hakkında sizin fikriniz nedir. Hemen görüşlerinizi iletmek için  Yorum Yap butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Konu Anlatımı'na destek olmak isterseniz bu içeriği sosyal medya ağınızda paylaşabilirsiniz. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.