Scarfin Krem Kullanımı ve Fiyatı

Scarfin Krem Kullanımı ve Fiyatı

Bu yazımızda renk eşitsizlikleri ve cildinizdeki yara izlerini ortadan kaldırmanız için faydalı olacak mucize bir kremi detaylıca anlatacağız. Yazımıza konu olan scarfin krem hakkında kapsamlı bir araştırma yaptık ve Scarfin krem ne işe yarar, nasıl kullanılır gibi sıkça sorulan sorulara cevaplar verdik, detaylar yazımızda.

Scarfin Krem Kullanımı ve Fiyatı 1

Scarfin Krem Nedir?

Scarfin Krem Nedir
Scarfin Krem Nedir

Bitkisel özlere sahip olan scarfin krem kesinlikle kimyasal içermemektedir. İçeriğinde bulunan kalonji, propolis, morigol ve St. jhon’s wort bitki özleri sayesinde cildinizde muazzam bir rahatlamanın yanı sıra herhangi bir kaza sonucu oluşmuş olan yara ve çizik izlerini yok etmekte çok başarılıdır.

İlgili Konu  Geciktirici Etkiye sahip Kremler

Yara izlerinden 1 ay gibi kısa bir sürede kurtulmak için en iyi yara izi kremlerinin başında gelen scarfin kremi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu kremi kullanıp kesin sonuç alabilmek için 4 ile 6 ay arasında devamlılık sağlamalısınız. Ayrıca scarfin kremin diğer kullanım alanlarına aşağıda ki listeden göz atabilirsiniz.

  • 1- Sezeryan izleri
  • 2- Dermapen ve dermaroller uygulamaları sonrasında kullanabilirsiniz.
  • 3- Cilt lazer uygulamaları ve altın iğne uygulaması sonrası
  • 4- Estetik cerrahi uygulamalar sonrasında cildinizin onarımı için
  • 5- Ameliyat kaynaklı oluşan izler için
  • 6- Yara dikiş izleri için
  • 7- Kaza sonrası oluşan yara ve çizik izleri için
  • 8- Doğum yada fazla kilo kaynaklı çatlaklar için
  • 9- Sizivilce izleri ve akneler için
İlgili Konu  Reparil Jel Fiyatı ve Kullanımı

Scarfin Krem Kullanımı Nasıldır?

Scarfin kremi kapanma, iyileşme evresinde olan yara izlerine sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa sürebilirsiniz. Yaraya uygulanan krem bulunduğu bölgede su geçirmeyecek düzeyde ince bir tabaka oluşturmaktadır. Bu ince zar sayesinde hem yara nemli kalmakta hemde iyileşme süreci hızlanmaktadır. Kremi uyguladığınız yara yada yanık gibi ziler ne kadar eski ise iyileşme sürecide o kadar uzun olabilir.

Scarfin Krem Ne Kadar? Fiyatı Nedir?

Scarfin Krem 40 ml’lik 2020 fiyatı 295,00 Tl’dir.

Scarfin Krem Hakkında Merak Edilenler

Scarfin Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Yukarıda da kısaca belirttiğim bir nokta vardı (Scarfin krem tamamen bitkiseldir) yetişkinlerde kullanımının belirlenmiş herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

İlgili Konu  Demir Eksikliği Nedenleri, Belirtileri ve Tedavisi

Emziren Anneler Scarfin Kullanabilir mi?

Emziren anneler özellikle göğüs ucu yaraları için kesinlikle bu kremi kullanmamalıdır. Çünkü krem derinin emebileceği şekilde bir yapıya sahip değildir. Hiçbirimiz çocuğumuzun bu kremi yutmasını istemeyiz.

Çocuklarda Scarfin Krem Kullanılır mı?

Çocuklarda kullanımı da emziren annelerin kullanımı gibi önerilmeyen bir durumdur.

Scarfin açık yaraya sürülür mü?

Bu kremin amacı kapalı yaraların iyileşme srecini hızlandırmaktır. Kesinlikle açık yara için kullanılmamalıdır.

Scarfin ne zaman etkisini gösterir?

Krem düzenli olarak kullanıldığında ilk etkisini 4 hafta içerisinde göstermesine karşın tam etkileri 4 ile 6 ay sonra görülmektedir. Geç dönemde ürünün kullanılmasının bir etkisi yoktur. İlk 1 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir.

Kaynakça:

Konu hakkında sizin fikriniz nedir. Hemen görüşlerinizi iletmek için  Yorum Yap butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Konu Anlatımı'na destek olmak isterseniz bu içeriği sosyal medya ağınızda paylaşabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Konu Anlatımı