Tanıtım Yazısı Alan ( Yayınlayan ) Siteler

23.08.2021
Tanıtım Yazısı Alan ( Yayınlayan ) Siteler

Tanıtım yazısı satın almak, blog tanıtımı yapmak için uygun, otoriter ve size hit dönüşü sağlayabilecek bir web sitesi arayışında olduğunuzu biliyorum. Bu içerikte tanıtım yazısı alan site örneklerini bulabilecek ve kendinize en uygun tanıtımı yapabilecek düzeyde bilgi edinebileceksiniz. Öncelikle bilinmesi gereken şey tanıtım yazısı nedir ve nasıl olmalıdır. Bu konu hakkında bilgi edinmek için “Tanıtım yazısı nedir, nasıl yazılır?” başlıklı içeriğime göz atabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Satın Almak Neden Gerekli?

Dofollow link çıkışı ağırlıklı olarak tercih edilmektedir fakat nofollow ve dofollow dengesini sağlamak önemli bir unsurdur. Son dönemde arama motorları alınan nofollow tanıtım yazılarına olumlu tepkiler vermektedir. Tanıtım yazılarını ilgili kategorilerde girdirmeye gayret edin. Site sahibi extra ücret istese bile manşeti tercih edin.

İlgili Konu  Ara Sınıflar için Ders Çalışma Nasıl Olmalı?

Alınacak bir tanıtım yazısı eğer size hit yada müşteri olarak geri dönüş sağlıyorsa bu, doğru bir hamle yaptığınız anlamına gelir. Tanıtım yazıları doğru yerlerden alınır ve doğru kullanılır ise web sitenizde yükseliş kaçınılmaz olur. Ancak eğer önünüze gelen her siteden tanıtım yazısı almak gibi bir hataya düşerseniz bunun geri dönüşü hezimet olabilir.

Amacınız hiçbir zaman sadece backlink olsun mantığı olmamalıdır. Zira backlink konusunda doğru bilinen bir çok yanlış var, backlink almak yada vermek konusunda kapsamlı bilgi için “backlink nedir” başlıklı yazımı inceleyebilirisiniz.

Tanıtım Yazısı Alan Siteler

Burada size tanıtım yazısı alan siteler hakkında bir liste yayınlayacağım bu sitelerden kendi konunuz için en uygun olan için irtibat kurabilirsiniz. Not: Aşağıda paylaşacağım sitelerde tanıtım yapmak için irtibat kuracağınız kişi doğrudan ben olacağım ve bana “Buradan” mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Konu  İnteraktif Hukuk / Kargo Teslim Dolandırıcılığı / İfşa

 • ✔ Fiyat: ₺375buradabilgi.com blog kategorisinde tanıtım yazısı alabileceğiniz Domain ve Sayfa otoritesi yüksek ve sürekli güncellenen bilgi sitesidir. Tanıtım yazısı hizmetinden […]
 • ✔ Fiyat: ₺375wptekno.com teknoloji kategorisinde tanıtım yazısı alabileceğiniz Domain ve Sayfa otoritesi yüksek ve sürekli güncellenen bilgi sitesidir. Tanıtım yazısı […]
 • ✔ Fiyat: ₺375wordpresstr.com teknoloji kategorisinde tanıtım yazısı alabileceğiniz Domain ve Sayfa otoritesi yüksek ve sürekli güncellenen bilgi sitesidir. Tanıtım yazısı […]
 • ✔ Fiyat: ₺375wploji.com teknoloji kategorisinde tanıtım yazısı alabileceğiniz Domain ve Sayfa otoritesi yüksek ve sürekli güncellenen bilgi sitesidir. Tanıtım yazısı […]
 • ✔ Fiyat: ₺450pratikyontemler.com haber kategorisinde tanıtım yazısı alabileceğiniz Domain ve Sayfa otoritesi yüksek ve sürekli güncellenen bilgi sitesidir. Tanıtım yazısı […]

Bu sitelerden alacağınız tanıtım yazıları sayesinde hit yada müşteri potansiyelinizi arttırabileceğinizi unutmayınız.

Blog Tanıtım Yazısı

Blog tanıtımı yapmanın faydaları yüzünüzü güldürecek kadar çoktur lakin yukarıda da belirttiğim gibi doğru yerlerden tanıtım yazısı satın almalısınız. Herkesin aldığı yerden sizde tanıtım yazısı alabilirsiniz ve bu size fayda sağlamaz. Link çöplüğü olarak tabir ettiğimiz sitelerden uzak durmak blogunuz için yapabileceğiniz en önemli iyiliktir.

İlgili Konu  Sophia Loren kimdir?

Tanıtım yazısı alırken nelere dikkat etmemiz gerekmektedir?

 • Tanıtım yazısı aldığınız sitenin güncel olmasına
 • Tanıtım yazısı alınan sitenin güncel SEO değerlerine
 • Tanıtım yazısı alınan sitenin kaliteli ve özgün içerik üretiyor olmasına
 • Tanıtım yazısı alınan sitenin alanında otoriter ve güçlü olmasına
 • Tanıtım Yazısı alınan sitenin web sitenizle benzer kategoride olunmasına
 • Haber siteleri tercih edilirken link çıkışı çok yapılmamış ve sadece link satmak için kurulmamış siteleri tercih etmek gerekmektedir.
 • Alınan tanıtım yazılarını anasayfada ve uygun kategoride yayınlatmanız size fayda sağlamaktadır.
 • Tanıtım yazılarını sosyal medya vb. sitelerde paylaşmanız o yazının okunması ve paylaşılmasını etkisini artıracaktır.

Konu hakkında sizin fikriniz nedir. Hemen görüşlerinizi iletmek için  Yorum Yap butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Konu Anlatımı'na destek olmak isterseniz bu içeriği sosyal medya ağınızda paylaşabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.