Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli?

06.08.2022
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli?

Birçok kadının kendi vücudunda fazlalıkları veya beğenmedikleri bazı noktaları vardır. Her kadın vücudunun eksiğini fazlasını iyi bilmeli ve ona uygun kıyafet tercih etmelidir. Bazen de kadınlar olduklarından daha zayıf görünmek isterler ve her zaman olduklarından daha güzel görünmek için uğraşırlar. İşte kadınların bu isteklerini karşılayabilmeleri için hazırladığımız bir kaç küçük hileyi sizin için paylaşalım.

Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli? 1

Kıyafet tercih ederken yapılan en büyük yanlışlardan biri kadınların fazlalıklarını saklamak için olduğundan daha büyük beden tercih etmeleridir. Büyük beden kıyafet giymek veya küçük beden kıyafet tercih etmek vücutlarındaki fazlalıkların daha çok öne çıkmasına neden olmaktadır. Onun için kıyafet seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ne bir beden büyük ne de bir beden küçük olanın tercih edilmesi olmalıdır. Kişi bedenine uygun kıyafeti seçmelidir.

İlgili Konu  Prospan Şurup Fiyatı ve Kullanımı

Zayıf görünmek için giyilmesi gerekenler

Tercih edilen kıyafetle birlikte içine giyilen çamaşırda çok önemlidir. Doğru iç çamaşırı giymemek bayanların en çok yaptığı hatalardan biridir. Kullanılan sutyen göğüsü bastırmamalı ve sırt lastiğinin bedeni sıkmaması gerekmektedir.

Çok büyük desenli kıyafetler kişinin olduğundan daha hantal görünmesine neden olmaktadır. Büyük beden giyen bayanların kalın kumaşlı kıyafetler giymemesi gerekmektedir. Kalın kumaş kıyafetler kişiyi olduğundan daha kilolu gösterir. Dökümlü kumaş tercih etmek kilolu bayanlar için çok iyi bir tercih olacaktır.

Bayanlar beden yapılarına uygun kıyafet seçerek olduklarından zayıf ve uzun görüne bilir ve etraflarındaki kişilerin dikkatini çekebilirler.

Kiloluysanız ve basenleriniz genişse tunik tercih edebilirsiniz. Kilolu bayanlar pantolon seçerken desensiz, koyu renk ve boyuna çizgili modelleri tercih etmelidir. Boyuna çizgili pantolonlar kilolu bayanları olduğunuzdan uzun ve zayıf gösterir.

Topuklu ayakkabı giyerek daha uzun ve zayıf görünebilirsiniz. İnce topuklu ayakkabılarda rahat edemiyorsanız platform topukluları kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabı bacak boyunuzu uzun gösterir ve sizi daha ince gösterir.

İlgili Konu  Porselen Makyaj Nedir & Nasıl Yapılır?

Konu hakkında sizin fikriniz nedir. Hemen görüşlerinizi iletmek için  Yorum Yap butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Konu Anlatımı'na destek olmak isterseniz bu içeriği sosyal medya ağınızda paylaşabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
Hayatını internete adamış biri olarak, hedefim bilgiyi ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaca istinaden her türlü bilgi paylaşımını KonuAnlatimi.Net üzerinde yapıyorum. Umarım içeriklerim tüm ziyaretçilerim için faydalı olur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.